top of page

Acerca de

Adsız tasarım.png
Adsız tasarım (20).png

A1 Grup, bir A1 Gim şirketidir.

Ticari yatırım ve projeleri temsil eden bir yapı olarak çalışan A1 Grup, günümüz ve geleceğin imkanlarını birleştirerek maliyeti azaltmayı, fayda ve konforu artırmayı, imkansız gibi görünen şeyleri mümkün ve ulaşılabilir kılmayı hedefler. Tüm bunları gerçekleştirirken vefa ve adil paylaşım ilkesiyle hareket eder.

Türkiye’deki mal ve hizmet üreticileri ile tüm dünyada bu mal ve ürünleri talep edenleri buluşturan ve bu süreçte gerçekleşen ticari faaliyetin tüm ihtiyaç ve gerekliliklerini sağlayan bir platform olarak çalışır.

Bu çerçevede 2017 yılı Fortune500 Türkiye listesinde yerini almış, ayrıca Türkiye İhracatçılar Meclisi araştırmasında ilk 1000’de bulunduğu sektörler (Elektrik Elektronik, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları) ve Süs Bitkileri ihracatında sektör birinciliği mevcuttur.

Türkmenistan’da Gündoğdu İnşaat’ın ana yüklenicisi olduğu Türkmenistan’ın en büyük ikinci havalimanı olan TURKMENABAD ULUSLARARASI HAVALİMANI sonrasında KERKİ İÇ HATLAR HAVALİMANI projesinin tüm ürün tedarikini kendi kurduğu dijital platform sayesinde tek bir ofisten gerçekleştirmiş, an itibarıyla üçüncü havalimanı projesi olan JEBEL ULUSLARARASI HAVALİMANI’nın tedarik sürecine devam etmektedir.

bottom of page